+421 424 711 131

Môj účet
0

SKRUTKOVAČE ERGO 5.10.2020

SKRUTKOVAČE ERGO

Ak má byť ručné náradie ergonomické, musí byť vhodné pre danú úlohu, používateľa a životné prostredie. To je dôvod, prečo sú všetky tieto tri faktory dôležité pri vytváraní výrobku ERGO™.

Ergonomické náradie musí byť vhodné do ruky, musí minimalizovať nároky na silu úchopu a musí umožňovať pravidelné uvoľňovanie svalov so súčasným znížením rizika statickej únavy svalov.

Pri vývoji každého náradia ERGO™ sa zohľadňuje únosná miera účinnosti a efektívnosti, ako aj spoľahlivosť a trvanlivosť v náročnom prostredí používania.

Našou prvoradou snahou je poskytovanie čo najlepšieho náradia pre každého používateľa. Spôsob, ako to dosiahnuť, nepretržite vyvíjame, zlepšujeme a zdokonaľujeme, pričom výsledkom nášho snaženia je proces Bahco ERGO™. Ide o komplexný trojfázový proces (každá fáza zahŕňa niekoľko krokov), ktorý je zárukou kvality náradia ERGO™.

Proces Bahco ERGO™ je špecifický pre výrobky značky Bahco a vychádza zo spolupráce priemyslových dizajnérov a ergonómov na vedeckej úrovni. Proces Bahco ERGO™ spĺňa požiadavky normy ISO 9241.ARSY line - tvorba webových stránok a eshopov