- 1/4 "adaptér pre 1/4" bity
- Vysoko výkonná zliatinové oceľ
- Vysoko leštený povrch
- ISO 1174
- DIN 3120; UNE 16503
- retail packaging
Akcie
| Kód | 6973A |
|---|---|
| čierna | N |
| Dĺžka | 27 mm mm |
| hĺbka | 50 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0,0210 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šesťhran | 1/4 in |
| Šírka | 20 mm |
| šírka hlavice | 12 mm |
| Unášač vonkajší štvorhran šírka | 12 mm |
| výška jednotky | 110 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Šesťhran | Hmotnosť | Dĺžka | šírka hlavice | Unášač vonkajší štvorhran šírka | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6973A | 10.15 € | Na sklade | 1/4 in | 15 g | 27 mm mm | 12 mm | 12 mm | 50 mm | 0,0210 kg | 20 mm | 10.15 € | Na sklade |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík