- Náhradné dorazy (2ks) k ergo nožniciam pre nožnice P1 a P2 a nožnice na nožnice na kvety P64
- R1269P-BULK50 obsahuje celkom 50ks dorazov
Akcie
| Kód | R1269P-BULK50 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 0 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0097 kg |
| nožnice | Px & PxR, P1 & P2, P64 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 0 mm |
| výška jednotky | 0 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | nožnice | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R903P | 7.13 € | 7-10 dní | Px & PxR, P1 & P2, P64 | 15 g | 150 mm | 0.0153 kg | 95 mm | 7.13 € | 7-10 dní | ||
| R1269P-BULK50 | 151.54 € | 7-10 dní | Px & PxR, P1 & P2, P64 | 486 g | 0 mm | 0.0097 kg | 0 mm | 151.54 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík