- 3/4 "sada nástrčných kľúčov
- Šesťbodovej nástrčné kľúče, metrické veľkosti
- Vysoko výkonná zliatinové oceľ
- Vysoko leštený povrch
- Kovový kufrík s kovovou vložkou
- ISO 1174
- DIN 3120
Akcie
| Kód | 8821MB |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 490 mm |
| Jednotková hmotnosť | 14.7300 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 210 mm |
| výška jednotky | 95 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8821MB | 1 325.08 € | 7-10 dní | 14730 g | 490 mm | 14.7300 kg | 210 mm | 1 325.08 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík