- 3/8 "Kĺbová páka
- Vysoko výkonná zliatinové oceľ
- matný povrch
- ISO 3315/1174
- DIN 3122/3123/3120
- maloobchodné balenie
Akcie
| Kód | SBS705 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 300 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.2450 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 44 mm |
| výška jednotky | 30 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Dĺžka | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SBS705 | 26.14 € | 7-10 dní | 240 mm | 250 g | 300 mm | 0.2450 kg | 44 mm | 26.14 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík