- Adaptér na tlmiče športových vozidiel s regulačným krúžkom BS10AC2
- Univerzálne nástavec pre použitie s BS10 a BS10MEC
Akcie
| Kód | BS10AC2 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 530 mm |
| hmotnosť | 1 kg |
| Jednotková hmotnosť | 7,5000 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Rozmer balenia | 400 x 400 x 200 mm mm |
| Šírka | 400 mm,300 mm |
| výška | 400 mm |
| výška jednotky | 220 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | výška | Dĺžka | hmotnosť | Šírka | Rozmer balenia | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BS10AC2 | 906.82 € | 7-10 dní | 400 mm | 200 mm | 1 kg | 400 mm,300 mm | 400 x 400 x 200 mm mm | 530 mm | 7,5000 kg | 906.82 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík