- ISO 5748
- Prevedenie: čierne prevedenie, impregnované proti korózii
- Materiál: Vysoko výkonná zliatinové oceľ
- Rukoväte z oranžového PVC
Akcie

| Kód | 527 D-125 |
|---|---|
| čeľusť šírka | 2.5 mm |
| čierna | N |
| Hlava dĺžka | 6 mm |
| Hlava hrúbka | 10 mm |
| Hlava šírka | 25 mm |
| Strižná hlava dĺžka | 19 mm |
| výška britu | 2.5 mm |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Celková dĺžka | Hlava hrúbka | Dĺžka | výška britu | Hlava dĺžka | Hlava šírka | čeľusť šírka | Strižná hlava dĺžka | Kapacita strihu piano drôt | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 527 D-125 | 7-10 dní | 125 mm | 10 mm | 125 mm | 2.5 mm | 6 mm | 25 mm | 2.5 mm | 19 mm | 7-10 dní | |||||||||
| 527 D-160 | 46.68 € | 7-10 dní | 160 mm | 11 mm | 160 mm | 3.0 mm | 7 mm | 26.5 mm | 3 mm | 21 mm | 2 mm | 205 g | 170 mm | 0.1800 kg | 74 mm | 46.68 € | 7-10 dní | ||
| 527 D-200 | 52.15 € | 7-10 dní | 200 mm | 13 mm | 200 mm | 3.0 mm | 7 mm | 35 mm | 3 mm | 29.5 mm | 2.5 mm | 320 g | 205 mm | 0.3300 kg | 75 mm | 52.15 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík