- izolačná podložka
- Pre prácu na zariadení pod napätím do 5000V
- IEC60900, DIN VDE 0680 part 1: 1990-05, VDE certifikát
- Pri práci so zariadeniami pod prúdom je zamedzené kontaktu so zemou vďaka státie na izolačnej podložke
Akcie
| Kód | 2820VM |
|---|---|
| čierna | N |
| dĺžka podložky | 39 in,1000 mm |
| hĺbka | 1070 mm |
| Jednotková hmotnosť | 5.3300 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 110 mm |
| šírka podložky | 39 in,1000 mm |
| výška jednotky | 95 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | dĺžka podložky | dĺžka podložky | Hmotnosť | šírka podložky | Šírka podložky | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2820VM | 310.76 € | 7-10 dní | 39 in,1000 mm | 5555 g | 39 in,1000 mm | 1070 mm | 5.3300 kg | 110 mm | 310.76 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík