- Krytka ruky pre pneumatické nožnice 9210
Akcie
| Kód | 9210-1320281 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 140 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0300 kg |
| ND pro | 9210 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 75 mm |
| výška jednotky | 35 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | ND pro | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9210-1320281 | 11.99 € | 7-10 dní | 9210 | 35 g | 140 mm | 0.0300 kg | 75 mm | 11.99 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík