- Náhradné skrutky pre Vytloukac priebojníky radu 6900
- Závisí od priemeru diery, výber skrutiek medzi M8, M10, M12, M14 or M20
Akcie
| Kód | 690900100 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 52 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0400 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Priemer | 20-25 mm |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 17 mm |
| výška jednotky | 17 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Hmotnosť | Priemer | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 690900120 | 24.05 € | 7-10 dní | 50 g | 30-35 mm | 73 mm | 0.0700 kg | 23 mm | 24.05 € | 7-10 dní | ||
| 690900080 | 15.87 € | 7-10 dní | 20 g | 16 mm | 45 mm | 0.0200 kg | 20 mm | 15.87 € | 7-10 dní | ||
| 690900100 | 21.03 € | 7-10 dní | 30 g | 20-25 mm | 52 mm | 0.0400 kg | 17 mm | 21.03 € | 7-10 dní | ||
| 690900140 | 34.93 € | 7-10 dní | 130 g | 40-50 mm | 85 mm | 0.1300 kg | 23 mm | 34.93 € | 7-10 dní | ||
| 690900200 | 69.13 € | 7-10 dní | 220 g | 63 mm | 105 mm | 0.3000 kg | 36 mm | 69.13 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík