- Používa sa na pohon manuálne ovládaných zásuviek
- Materiál: hliníkový bronz
- Neiskrivé
- Kovaná
- Vyrobené podľa ISO 3315 / DIN 3122
Akcie
| Kód | NS238-16-250 |
|---|---|
| celková výška | 39 mm |
| čierna | N |
| Dĺžka | 250 mm mm |
| hĺbka | 252 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0,3300 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| priemer | 13 mm |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 45 mm |
| Unášač vonkajší štvorhran | 1/2" |
| výška jednotky | 27 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | priemer | Unášač vonkajší štvorhran | Celková dĺžka | Hmotnosť | Dĺžka | celková výška | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NS238-16-250 | 201.78 € | 7-10 dní | 13 mm | 1/2" | 250 mm | 330 g | 250 mm mm | 39 mm | 252 mm | 0,3300 kg | 45 mm | 201.78 € | 7-10 dní | ||
| NS238-24-250 | 237.21 € | 7-10 dní | 19 mm | 3/4" | 250 mm | 785 g | 250 mm mm | 55 mm | 250 mm | 0,9040 kg | 67 mm | 237.21 € | 7-10 dní | ||
| NS238-32-300 | 360.57 € | 7-10 dní | 21 mm | 1" | 300 mm | 910 g | 300 mm mm | 62 mm | 300 mm | 1,2740 kg | 72 mm | 360.57 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík