- Chipping hammer with Fibreglass two-component rukoväť
- Material: Aluminium Bronze
- neiskrivom
- presnosť casting
Akcie
| Kód | NS512-400-FB |
|---|---|
| Celková dĺžka | 300 mm mm |
| čierna | N |
| hlava hmotnosť | 400 g |
| hĺbka | 280 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0,5030 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 190 mm |
| výška jednotky | 22 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | hlava hmotnosť | Hmotnosť | Celková dĺžka | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NS512-200-FB | 111.56 € | 7-10 dní | 200 g | 330 g | 280 mm mm | 285 mm | 0,3200 kg | 133 mm | 111.56 € | 7-10 dní | ||
| NS512-400-FB | 140.16 € | 7-10 dní | 400 g | 540 g | 300 mm mm | 280 mm | 0,5030 kg | 190 mm | 140.16 € | 7-10 dní | ||
| NS512-600-FB | 154.55 € | 7-10 dní | 600 g | 840 g | 325 mm mm | 307 mm | 0,7680 kg | 230 mm | 154.55 € | 7-10 dní | ||
| NS512-900-FB | 271.09 € | 7-10 dní | 900 g | 1170 g | 345 mm mm | 360 mm | 1,1740 kg | 233 mm | 271.09 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík