- staviteľný kľúč, vhodný pre rôzne veľkosti upevňovacích prvkov nastavením čeľuste
- Materiál: Medené berýlium
- Nejiskřivý
- anti-Magnetickýká s vysokou odolnosťou proti korózii
- Kované
- Vyrobené podľa ISO 6787
Akcie
| Kód | NSB001-200 |
|---|---|
| čeľusť hrúbka | 9 mm |
| čierna | N |
| Hlava hrúbka | 14.8 mm |
| hĺbka | 200 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.2720 kg |
| Max. roztvorenie | 24 mm |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Rozovretie čelustí | 24 mm |
| Šírka | 58 mm |
| výška jednotky | 14 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Hmotnosť | Celková dĺžka | Hlava hrúbka | čeľusť hrúbka | Rozovretie čelustí | Max. roztvorenie | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NSB001-150 | 208.42 € | 7-10 dní | 135 g | 150 mm | 12,2 mm | 8 mm | 18 mm | 18 mm | 150 mm | 0,1460 kg | 45 mm | 208.42 € | 7-10 dní | ||
| NSB001-200 | 254.12 € | 7-10 dní | 281 g | 200 mm | 14.8 mm | 9 mm | 24 mm | 24 mm | 200 mm | 0.2720 kg | 58 mm | 254.12 € | 7-10 dní | ||
| NSB001-250 | 297.48 € | 7-10 dní | 440 g | 250 mm | 17.1 mm | 10.6 mm | 30 mm | 30 mm | 250 mm | 0.4890 kg | 68 mm | 297.48 € | 7-10 dní | ||
| NSB001-300 | 416.97 € | 7-10 dní | 720 g | 300 mm | 18.8 mm | 11.2 mm | 36 mm | 36 mm | 301 mm | 0.7700 kg | 82 mm | 416.97 € | 7-10 dní | ||
| NSB001-375 | 672.56 € | 7-10 dní | 1410 g | 375 mm | 23,4 mm | 13,7 mm | 46 mm | 46 mm | 375 mm | 1,5970 kg | 105 mm | 672.56 € | 7-10 dní | ||
| NSB001-450 | 916.04 € | 7-10 dní | 2261 g | 450 mm | 26,7 mm | 15 mm | 55 mm | 55 mm | 450 mm | 2,4240 kg | 163 mm | 916.04 € | 7-10 dní | ||
| NSB001-600 | 1 648.82 € | 7-10 dní | 4705 g | 600 mm | 36 mm | 25 mm | 65 mm | 65 mm | 602 mm | 4,9630 kg | 145 mm | 1 648.82 € | 7-10 dní | ||
| NSB001-900 | 3 464.30 € | 7-10 dní | 10000 g | 900 mm | 36 mm | 26 mm | 75 mm | 75 mm | 910 mm | 7,0210 kg | 165 mm | 3 464.30 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík