- Perlík s medenou hlavou
- Tvrdosť 55 HB
Akcie
| Kód | 413020000 |
|---|---|
| čierna | N |
| hlava hmotnosť | 2000 g |
| hĺbka | 400 mm |
| Hrúbka | 40 mm |
| Jednotková hmotnosť | 2.1500 kg |
| Kolónka EAN kód | 8413345011013 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 135 mm,135 mm |
| výška jednotky | 40 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | hlava hmotnosť | Hmotnosť | Dĺžka | Šírka | Hrúbka | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 413005000 | 72.51 € | 7-10 dní | 500 g | 645 g | 300 mm | 80 mm,82 mm | 25 mm | 25 mm | 300 mm | 0.6400 kg | 72.51 € | 7-10 dní | |||
| 413010000 | 118.82 € | 7-10 dní | 1000 g | 1100 g | 300 mm | 100 mm,101 mm | 32 mm | 32 mm | 300 mm | 1,1740 kg | 118.82 € | 7-10 dní | |||
| 413015000 | 156.46 € | 7-10 dní | 1500 g | 1700 g | 360 mm | 120 mm,120 mm | 38 mm | 38 mm | 360 mm | 1.6500 kg | 156.46 € | 7-10 dní | |||
| 413020000 | 205.78 € | 7-10 dní | 2000 g | 1700 g | 400 mm | 135 mm,135 mm | 40 mm | 40 mm | 400 mm | 2.1500 kg | 205.78 € | 7-10 dní | |||
| 413030000 | 443.54 € | 7-10 dní | 3000 g | 3250 g | 700 mm | 129 mm,130 mm | 58 mm | 58 mm | 897 mm | 3.4350 kg | 443.54 € | 7-10 dní | |||
| 413040000 | 538.49 € | 7-10 dní | 4000 g | 4250 g | 700 mm | 140 mm,141 mm | 63 mm | 63 mm | 900 mm | 4.5300 kg | 538.49 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík