- Pinzeta pre manipuláciu a umiestňovanie súčiastok v SOT puzdrách
- Materiál: Nerezová oceľ, antimagnetická, proti poškodeniu kyselinou
- Prevedenie: antireflexný hladký povrch
Akcie

| Kód | 5540 AM |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 123 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0150 kg |
| Kolónka EAN kód | 7314150146192 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| pinzeta | SM104-SA |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 10 mm |
| výška jednotky | 6 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Dĺžka | pinzeta | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5540 AM | 49.02 € | 7-10 dní | 120 mm | SM104-SA | 14 g | 123 mm | 0.0150 kg | 10 mm | 49.02 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík