- Pinzety s ryhovanými hrotmi pre osadzovanie a spájkovanie pod uhlom 45 °, súčiastky do 1 mm
- Materiál: Nerezová oceľ, antimagnetická, odolná voči kyselinám
- Prevedenie: Antireflexná hladký povrch
Akcie

| Kód | 5547 AM |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 125 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0150 kg |
| Kolónka EAN kód | 7314150146253 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| pinzeta | SM109-SA |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 20 mm |
| výška jednotky | 5 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Dĺžka | pinzeta | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5547 AM | 49.02 € | 7-10 dní | 120 mm | SM109-SA | 14 g | 125 mm | 0.0150 kg | 20 mm | 49.02 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík