- Veľmi presná pinzeta pre manipuláciu a osadzovanie 3-vodičových púzdier SOT, monolitických mikrokondenzátorů pod.
- Materiál: Nerezová oceľ, antimagnetické povrch, proti poleptanie kyselinou
- Prevedenie: leštené
Akcie

| Kód | TL SM 104-SA |
|---|---|
| čierna | N |
| Dĺžka | 4.72 mm |
| hĺbka | 130 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0300 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| pinzeta | SM 104-SA |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 24 mm |
| výška jednotky | 24 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Dĺžka | Dĺžka | pinzeta | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TL SM 104-SA | 50.25 € | 7-10 dní | 4.72 mm | 120 mm | SM 104-SA | 15 g | 130 mm | 0.0300 kg | 24 mm | 50.25 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík