- Niekoľko elastických úchytov na dne, veko pre lepšie rozloženie
- držiak na karty spredu bočné pre identifikáciu
Akcie
| Kód | 4750FB5A |
|---|---|
| Dĺžka | 275 mm mm |
| čierna | N |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | 170 |
| Šírka | 45 mm,55 mm |
| výška jednotky | 270 mm |
| hĺbka | 0.3750 mm |
| Jednotková hmotnosť | 168 kg |
| výška | N mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | výška | Dĺžka | Šírka | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4750FB5A | 17.04 € | Na sklade | N mm | 275 mm mm | 45 mm,55 mm | 0.3750 mm | 168 kg | 17.04 € | Na sklade |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík