- Tlakové čerpadlo chladiča s meradlom na testovanie chladiacich alebo vykurovacích systémov
- Rozsah pracovných tlakov: 0-2,5 Bar / 0-36 PSI
- Obsahuje vypúšťací konektor na zátky chladiča
- Dodávané v sade BE400P24
Akcie
| Kód | BE400P241 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 310 mm |
| hmotnosť | 0.500 kg |
| Jednotková hmotnosť | 0.5000 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 130 mm |
| výška jednotky | 80 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BE400P241 | 146.62 € | 7-10 dní | 0.500 kg | 310 mm | 0.5000 kg | 130 mm | 146.62 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík