- Sada čiernych imbusových kľúčov, metrických
- V plastovom puzdre
- Veľkosti vyrazené na hornej strane puzdra
- Otvor na zavesenie
Akcie
| Kód | 1995M/6T |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 200 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.0800 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Počet imbusových kľúčov | 6 |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| rozmery | 6 mm |
| Šírka | 62 mm |
| veľkosť šesťuholníka | 2, 2.5, 3, 4 5, 6 mm |
| výška jednotky | 7 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | veľkosť šesťuholníka | Hmotnosť | rozmery | Počet imbusových kľúčov | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1995M/6T | 8.92 € | 7-10 dní | 2, 2.5, 3, 4 5, 6 mm | 75 g | 6 mm | 6 | 200 mm | 0.0800 kg | 62 mm | 8.92 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík