- Sada obojstranných otvorených kľúčov metrických.
- V plastovom držiaku.
Akcie
| Kód | S10/SH6 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 245 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.7000 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Rozmer kľúča | 6 mm |
| Šírka | 160 mm |
| výška jednotky | 40 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Rozmer kľúča | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S10/SH6 | 45.92 € | 7-10 dní | 6 mm | 553 g | 245 mm | 0.7000 kg | 160 mm | 45.92 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík