- Sada vyťahovačov zalomených skrutiek, svorníkov a závrtných skrutiek
- Prevedenie: Čierne prevedenie
- Materiál: Vanadium-extra
- V plastovej kazete
Akcie
| Kód | 1418S |
|---|---|
| Text sortimentu pre neexistujúce produkty v PIM | G220 HSS-M: 3.2, 4.8, 6.4, 8, 8.7 mm DIN 338RN |
| čierna | N |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Šírka | 130 mm |
| výška jednotky | 27 mm |
| hĺbka | 160 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.6000 kg |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1418S | 161.31 € | 7-10 dní | 620 g | 160 mm | 0.6000 kg | 130 mm | 161.31 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík