- Prevedenie: chrómované pre ochranu proti korózii
- Tvar: Uzamykacie svorka v tvare C
- Použitie: Drží pokope 2 kusy pri zváraní, spájkovanie, lepenie, označenie atď.
Akcie
| Kód | 2963-630 |
|---|---|
| čierna | N |
| Hlava dĺžka | 400 mm |
| Hlava šírka | 277 mm |
| hlava výška | 40 mm |
| hĺbka | 575 mm |
| Jednotková hmotnosť | 3.9500 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| Strižná hlava dĺžka | 16 mm |
| Šírka | 285 mm |
| výška britu | 0-200 mm |
| výška jednotky | 40 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Celková dĺžka | Hmotnosť | Dĺžka | Hlava dĺžka | Hlava šírka | hlava výška | výška britu | Strižná hlava dĺžka | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2963-280 | 86.22 € | 7-10 dní | 288 mm | 890 g | 288 mm | 100 mm | 150 mm | 12 mm | 0-100 mm | 6 mm | 285 mm | 0.8800 kg | 150 mm | 86.22 € | 7-10 dní | ||
| 2963-450 | 102.95 € | 7-10 dní | 470 mm | 1300 g | 470 mm | 260 mm | 160 mm | 12 mm | 0-260 mm | 6 mm | 460 mm | 1.4400 kg | 162 mm | 102.95 € | 7-10 dní | ||
| 2963-630 | 124.17 € | 7-10 dní | 580 mm | 3780 g | 580 mm | 400 mm | 277 mm | 40 mm | 0-200 mm | 16 mm | 575 mm | 3.9500 kg | 285 mm | 124.17 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík