- Pinzeta s jemnými, dvojito zahnutými hrotmi
- Materiál: nerezová oceľ, antimagnetické povrch, proti poleptanie kyselinou
- Prevedenie: leštené
Akcie

| Kód | TL 5C-SAIND |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 115 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0,0130 kg |
| Kolónka EAN kód | 7314150151103 |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| pinzeta | 5C-SA |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 8 mm |
| výška jednotky | 5 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Dĺžka | Dĺžka | pinzeta | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TL 5C-SA | 7-10 dní | 4.53 mm | 115 mm | 5C-SA | 13 g | 7-10 dní | |||||||
| TL 5C-SAIND | 7-10 dní | 115 mm | 5C-SA | 13 g | 115 mm | 0,0130 kg | 8 mm | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík