- Vzduchový filter s regulátorom 1/2 "
- Kapacita dózy: 200 cc
- Rozsah T °: -5 ° -60 ° C
- Filtruje vzduch pre zamedzenie poškodenia nástrojov kvôli prachu
- Reguluje požadovaný tlak medzi 1 a 8.5 bary
Akcie
| Kód | BP254 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 305 mm |
| hmotnosť | 0.8 kg |
| Jednotková hmotnosť | 0.9100 kg |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Prietok vzduchu | 1/2" in |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | N |
| spotreba vzduchu | max 3800 L/min l/min |
| Šírka | 85 mm |
| Tlak v baroch | 1-8.5 bar |
| výška jednotky | 85 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | spotreba vzduchu | Prietok vzduchu | Tlak v baroch | hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BP254 | 180.75 € | 7-10 dní | max 3800 L/min l/min | 1/2" in | 1-8.5 bar | 0.8 kg | 305 mm | 0.9100 kg | 85 mm | 180.75 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík