- Vysoko kvalitné žabka pre rezy chúlostivých stromov ako sú broskyne
- vhodná aj pre prebierku mladých stromov a trsov ovocie.
- Špeciálny hákovitý tvar zatváracie čepele a plastová rukoväť zaisťujúce pohodlný úchop.
Akcie
| Kód | P20 |
|---|---|
| čierna | N |
| Dĺžka | 8 mm |
| hĺbka | 190 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.1200 kg |
| Kolónka EAN kód | 7311518310066 |
| marketingový text | Comfortable plastic handle |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 95 mm |
| výška jednotky | 22 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Dĺžka | Dĺžka | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P20 | 41.94 € | 7-10 dní | 8 mm | 200 mm | 100 g | 190 mm | 0.1200 kg | 95 mm | 41.94 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík