- 6,2 TPI, pre väčšinu veľkostí konárov, kde je požadovaný stredný rez
- Čepeľ je vhodná pre aplikácie; prerezávanie, zastrihávanie, záhradníctvo, arboristika a lesníctvo
- Dĺžka 360 mm
Akcie
| Kód | AS-C36-JT-M |
|---|---|
| čierna | N |
| driek dĺžka | 14 in ,360 mm |
| hĺbka | 515 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0,3360 kg |
| marketingový text | Replacement blade for pole saw 360 mm JT toothing, medium cu |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 113 mm |
| výška jednotky | 2 mm |
| Zubov na palec | 6,2 |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | driek dĺžka | Driek dĺžka | Zubov na palec | Hmotnosť | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS-C36-JT-M | 68.27 € | 7-10 dní | 14 in ,360 mm | 6,2 | 6,2 | 190 g | 515 mm | 0,3360 kg | 113 mm | 68.27 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík