- Kompletne temperovaná oceľ
Akcie
| Kód | 440103000 |
|---|---|
| čierna | N |
| hĺbka | 300 mm |
| Jednotková hmotnosť | 0.2900 kg |
| Kolónka EAN kód | 8413345099004 |
| marketingový text | Pointed tip |
| Opraviteľný nástroj Y/N | N |
| Rozdelenie povolené (Á / N) | Y |
| Šírka | 10 mm,120 mm |
| výška | 100 mm |
| výška jednotky | 25 mm |
| Zvárací výrobok Á / N | N |
| Kód | Cena s DPH | Dostupnosť | Celková dĺžka | Hmotnosť | Dĺžka | Šírka | výška | hĺbka | Jednotková hmotnosť | Šírka | Cena s DPH | Dostupnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 440102500 | 8.61 € | 7-10 dní | 250 mm | 260 g | 250 mm | 10 mm,120 mm | 100 mm | 250 mm | 0.2600 kg | 8.61 € | 7-10 dní | |||
| 440103000 | 7.26 € | 7-10 dní | 300 mm | 290 g | 300 mm | 10 mm,120 mm | 100 mm | 300 mm | 0.2900 kg | 7.26 € | 7-10 dní |
| 0.00 € s DPH |
V košíku máte tovar v celkovej hodnote 0.00 € s DPH
Zobraziť košík